KONST / Litografier / Färglitografi 14632137
nr 1463 2137
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 74/360. Yttermått inklusive ram: : 69x51 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:04:45
500 kr
600 kr
700 kr
25 apr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund